Kurumsal

Seren Mobilya Ddekorasyon şirketimiz 20 ocak 2010 da 7483 sayı numaralı ticaret sicil gazetesinde belirtilmiş olduğu gibi ticaret hayatına başlamış bulunmaktadır.

Ticaret ünvanı Seren Dizayn Tasarım Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketidir. Adresi; Beşevler Mh. Küçük Sanayi Sitesi 60. Blok no: 17/18 Nilüfer / BURSA olmakla beraber t.ticaret sicil numarası 71041 dir.

Şirket sermayesi her biri 100.00tl ( türk lirası ) itibari değerde 1,000 hisseye ayrılmış 100.000,00 tl (türk lirası) olup. Şirket ortakları 1 - Recep BALKAN 2 - Ercan TÜRKER şirket hisseleri 500 hisseye karşılık gelen 50.000,00 tl ( elli bin türk lirası ) Recep BALKAN, 500 hisseye karşılık gelen 50.000,00 tl ( elli bin türk lirası ) Ercan TÜRKER tarafından esas sermaye ye tekabül eden paylar muvazzadan arınmış olarak pay edilmiştir.

Seren Mobilya Dekorasyon; şu an küçük sanayi sitesinde hizmet veren firmamız 6 sene önce kuruldu.

2010 yılında kurumsallaşma adına büyük bir adım daha atarak şirketleşmeye gitti. Ondan önce Mobi Mobilya, Mode Mobilya gibi bursa da kalitesi ve hizmeti ile tanınan firmalarda çalışmanın ardından kendi imalatlarını yapmak üzere oluşturulmuş olan firmamız, adından da anlaşılacağı üzere mobilya ve dekorasyon konusunda en iyi imalatları en kusursuz bir biçimde zamanında müşteri memnuniyeti ile teslim prensibini kendine kural edinmiştir. Özellikle doğal ahşap kaplamalı mobilya üretimi noktasında yeterli mesleki donanım sahibi olan bizler, makine parkurumuzu en iyi şekilde oluşturmak suretiyle cnc tezgah dahil tüm modern iş makinelerini kullanarak en hatasız ürünleri yaratmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Özellikle tasarıma bağlı üretimlere ağırlık vererek büyüyen firmamız, bu konuda oldukça ön planda olan projelerde ahşap imalatçı ayağını başarı ile temsil etmektedir.

Ergin Evler projesinde firma kurulduğundan beri tüm ahşap işlerde yapılan imalatlar ile oldukça pozitif geri dönüşler alınmaktadır. Kendimiz gibi işiyle anılmak istenen firmalarla yapılan imalatlarla bursa piyasasında yerimiz her geçen gün daha da pekişmektedir. Özellikle mimarların oluşturdukları tüm tasarımları beklentilerinin üzerinde gerçekleştiriyoruz.

Tamamen hatasız imalat zamanında teslim koşulsuz müşteri memnuniyeti üçgeninde sürdürdüğümüz çalışmalarımıza son dönemde Bursa Emniyet Müdürlüğü Uludağ Polisevi şubesinde yapılan komple dekorasyon yenileme çalışmalarını da ekledik. Daha geniş bir müşteri ve iş yelpazesinde yürüttüğümüz işlerle beraber vizyonumuzu da geliştirerek ilerlemeyi kendimize hedef belirledik. Bizler bu sektörde halen daha devam eden kalite problemini kendi bünyemizde aşmış bulunmaktayız. Çağdaş ve modern mobilyacılık mantığıyla bakıp uygulanacak ürünün en kaliteli ve buna bağlı olarak en ekonomik şekilde yapılabilmesi için çalışıyoruz. Bir yandan da sermayemizi arttırarak ayakları daha fazla yere basan bir firma olma yolunda da oldukça gayretli bir biçimde yürümekteyiz.

Saygılarımızla Seren Mobilya Dekorasyon.

Seren Mobilya Dekorasyon

KURUMSAL    PROJELERİMİZ    İLETİŞİM